شرایط و قوانین

کاربر گرامی لطفاً موارد زیر را جهت استفاده بهینه از خدمات و برنامه‌‏های کاربردی طب اَوین به دقت ملاحظه فرمایید.

ورود کاربران به وب‏‌سایت طب اَوین هنگام استفاده از پروفایل شخصی، طرح‏‌های تشویقی و سایر خدمات ارائه شده توسط طب اَوین به معنای آگاه بودن و پذیرفتن شرایط و قوانین و همچنین نحوه استفاده از سرویس‌‏ها و خدمات طب اَوین است. توجه داشته باشید که ثبت سفارش نیز به معنی پذیرفتن کامل کلیه شرایط و قوانین طب اَوین از سوی کاربر است.
لازم به ذکر است شرایط و قوانین مندرج، جایگزین کلیه توافق‏‌های قبلی محسوب می‏‌شود.

قوانین عمومی

توجه داشته باشید کلیه اصول و رویه‏‌های طب اَوین منطبق با قوانین جمهوری اسلامی ایران، قانون تجارت الکترونیک و قانون حمایت از حقوق مصرف کننده است و متعاقباً کاربر نیز موظف به رعایت قوانین مرتبط با کاربران است. در صورتی که در قوانین مندرج، رویه‏‌ها و سرویس‏‌های طب اَوین تغییراتی در آینده ایجاد شود، در همین صفحه منتشر و به روز رسانی می شود و شما توافق می‏‌کنید که استفاده مستمر شما از سایت به معنی پذیرش هرگونه تغییر است.

تعریف مشتری یا کاربر

مشتری یا کاربر به شخصی گفته می‌شود که با اطلاعات کاربری خود که در فرم ثبت‌نام درج کرده است، به ثبت سفارش یا هرگونه استفاده از خدمات طب اَوین اقدام کند.
همچنین از آنجا که طب اَوین یک وب‌سایت فروش محصولات و ملزومات پزشکی آنلاین است، طبق قانون تجارت الکترونیک مشتری یا مصرف کننده هر شخصی است که به منظوری جز تجارت به خرید کالا یا خدمات اقدام می‌کند. مشتری می تواند پزشک، دندانپزشک، تکنسین آزمایشگاه و یا هر فرد عادی باشد که به منظور مصرف و با توجه به نیاز شخصی خود اقدام به خرید می کند.

تعریف فروشنده

محصولات ارایه شده در وب‌سایت، توسط طب اَوین از شرکت‌های معتبر و واردکنندگان رسمی و قانونی خریداری و عرضه می‌شود.

– در صورت بروز تاخیر در پردازش سفارش شما، این موضوع از طریق پیامک به شما اطلاع رسانی شده و طب اَوین تلاش خواهد کرد محصول/محصولات مورد نظر شما را ظرف کمترین زمان ممکن تامین کند، درصورت عدم تامین کالا بعد از ۲۴ ساعت، اقلام در انتظار تامین سفارش شما بصورت سیستمی لغو خواهد شد.
– خدمات پس ‌از‌ فروش طب اَوین تنها درصورتی درخواست مشتری مبنی بر بازگرداندن کالا را می‌پذیرد که کالا دچار آسیب نشده باشد.